Z důvodu naplnění kapacity salonu do odvolání nepřijímáme nové klientky. Děkujeme za pochopení.

Služby a ceník

kosmetika praha západ

kosmetika praha

Kosmetická péče

Pokud nebudete vědět, který typ kosmetické péče je pro Vás vhodný, doporučujeme objednání péče All inclusive. Při návštěvě salonu Vám poté navrhneme nejvhodnější typ péče podle aktuálního stavu Vaší pleti.
Pro rezervaci klikněte na Vámi vybraný název služby.
První návštěva 0 Kč (20 min)
Zvolte v případě první návštěvy v salonu spolu se službou, kterou chcete využít.
Základní péče 990 Kč (60 min)
Diagnostika pleti, odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí, sérum, maska, závěrečný krém.
All inclusive péče 1 550 Kč (90 min)
Diagnostika pleti, odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí, depilace horního rtu, masáž obličeje, krku a dekoltu, sérum, maska, závěrečný krém, barvení řas a obočí.
Anti-age péče 1 690 Kč (100 min)
Diagnostika pleti, odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí, depilace horního rtu, sérum, masáž obličeje, krku a dekoltu, anti-age masáž pomocí mikrovibračního válečku ridoki, hydrojelly maska, závěrečný a oční krém, ošetření rtů, barvení řas a obočí.
Luxusní péče – total relax 1 990 Kč (120 min)
All inclusive péče + hydrojelly maska, mikromasáž očního okolí, masáž a zábal rukou.
Péče o problematickou pleť 1 490 Kč (90 min)
Diagnostika pleti, odlíčení, 10 min péče studenou plasmou, peeling, hloubkové čištění pleti, sérum, maska, závěrečný krém.
Chemický peeling 1 390 Kč (60 min)
Diagnostika pleti, odlíčení, 10 min péče studenou plasmou, chemický peeling, maska, sérum, závěrečný ochranný krém s SPF 50+. Provádí se pouze v období říjen – duben.
Přístrojová péče studenou plasmou 650 Kč (30 min)
Odlíčení, 10 min. péče o obličej, krk a dekolt přístrojem Dr. Platon, maska, závěrečný krém. Kúra – opakování dle potřeby (1-2x týdně do vymizení příznaků).

Doplňkové služby ke kosmetické péči

Depilace

Nosní dírky 180 Kč (15 min)
Horní ret 180 Kč (15 min)
Brada 150 Kč (10 min)
Podpaží 360 Kč (30 min)

Řasy a obočí

Barvení řas 240 Kč (20 min)
Úprava obočí 260 Kč (30 min)
Barvení obočí 240 Kč (20 min)

Co znamená...

Hydrojelly® masky
Hydrojelly® masky jsou novou generací slupovacích masek s infuzí elektrolytů (inovativní elektrolytickou technologií). Jde o revoluční vysoce účinné produkty obsahující mnohem vyšší koncentraci rafinovaného alginátu, mořské řasy, vysokou koncentraci aktivních látek a žádný jíl. Masky jsou v práškové formě, proto neobsahují žádné konzervační látky. Suché přísady zůstávají čerstvé a aktivují se až smícháním s čistou vodou těsně před aplikací.
Image
Mikrovibrační váleček ridoki

Ridoki je mikrovibrační pomůcka s 204 hroty, která stimuluje epidermis i dermis do hloubky a usnadňuje pronikání aktivních složek z přípravků. Dochází i k uvolnění napětí pleti. V japonštině Ridoki znamená „čas“ a vychází z tradiční čínské medicíny, kde je tato pomůcka využívána již dlouhá léta. Váleček je vyroben z vulkanického kamene Obsidián.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu, pomáhá čistit pleť včetně komedonů bez podráždění. Další důležitou funkcí je sonoforéza, tj. zapracování sér, ampulí, kolagenu a gelových masek do hloubky pleti. Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost látek, které jsou v těchto přípravcích obsažené. Ultrazvuková špachtle zanechává pleť osvěženou, omlazenou a jemnou.

Image
Chemický peeling

Používá se pro zjemnění hlubokých mimických vrásek, redukci pigmentových skvrn, snížení známek zjizvení v důsledku silné formy akné, lokálních nedokonalostí, zlepšení stavu pleti s viditelnými póry a rozjasnění pleti. Je možné opakovat 1x měsíčně do vymizení problémů v průběhu říjen – duben. Při chemickém peelingu nelze provádět hloubkové čištění pleti jako při klasické kosmetické péči. Pokud je ale potřeba, je možné kosmetickou péči absolvovat týden před chemickým peelingem.

Po aplikaci chemického peelingu je potřeba používat krém s ochranným faktorem SPF 50 po dobu 7 dní!
V průběhu peelingové kúry je doporučeno se vyhnout slunění, neabsolvovat 3 týdny před pobytem na slunci, neaplikovat současně s návštěvou solária.

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím požadované pole.
Vyplňte prosím požadované pole.
Vyplňte prosím požadované pole.